Купити меблі Спальні Скай у місті Луцьк

В цьому розділі вказані меблі Спальні Київської меблевої фабрики "Скай", які ми відправляємо вантажоперевізниками у місто Луцьк
Доставка меблів Спальні фабрики "Скай" у місто Луцьк здійснюється вантажоперевізником "Нова пошта". Відправка відбувається зі складу у м.Київ. Можлива як доставка на вантажний склад Нової пошти у вашому населеному пункті, так і доставка "до дверей".
Крім "Нової пошти" за домовленістю також можлива доставка вантажоперевізником "Делівері". Однак спочатку вам потрібно уточнити, чи є в потрібному для вас відділенні цього вантажоперевізника послуга післяплати. В іншому випадку ви можете внести одразу ж всю суму оплати на наш рахунок.
Вартість доставки напряму залежить від об"єму та ваги замовлених меблів та розраховується вантажопееревізником безпосередньо при прийомі вантажу. Виходячи з практичного досвіду можемо вказати, що в середньому вартість оплати в більшості випадків складає 10-12% від загальної вартості замовлення, хоча бувають виключення.
При перевозці меблі захищені від пошкоджень дерев"яним обрештуванням або "сендвіч панелями", тому пошкодження вантажу бувають вкрай рідко. Якщо ж така ситуація станеться, то вирішенням цього питання займаємось ми, виставляючи претензії вантажоперевізнику. З вашого боку обов"язково потрібно попередити нас, якщо при прийомі товару було виявлено пошкодження та на місці скласти про це акт з представником "Нової пошти" чи "Делівері".